Lang R36CATC4803 36-in Range w/ 1-Hot Plate, 2-French Plates, Convection, Manual, 480/3, Each
Heavy Duty Range, Electric, 36" W, (2) 12' x 24" x 3/4" thick hotplate w/ (1) 850 degree three-heat switch control each, (2) 8" French hot plates w/ six-heat switch each, convection oven base w/ thermostat, timer, switch, and (3) racks, 2" vented s/s stub back, s/s exterior, 480 V, 60 Hz., 3 phase, 29.5 amps, 21.6 kw.